V pondělí 14. 5. 2018 cca v 8,45 hod část nejstarších dětí z MŠ odjela na školu v přírodě na Tři Studně, kam dorazila cca v 10,45 hod. V současné době se děti seznamují s prostředím hotelu, s pravidly bezpečného chování, vybalují zavazadla a odpočívají. Odpoledne si půjdou prohlédnout okolí hotelu a začnou plnit pohádkové úkoly, které si pro ně paní učitelky připravily.  Všechny děti jsou spokojené a plné očekávání nových zážitků.

Informace pro rodiče – předáno 15. 5. 2018

Včera se děti seznámily s organizací chodu hotelu a způsobem stravování, které je podle vyjádření paních učitelek velmi dobré a jídlo dětem chutná.

Včerejší odpoledne děti strávily aktivitami v přírodě, které si užily.

Dnešní první noc v hotelu proběhla v klidu. Večer se některým dětem trochu stýskalo po rodičích, ale hezká pohádka na dobrou noc jim pomohla stesk překonat.

Pro dnešní den mají paní učitelky pro děti nachystané množství úkolů v přírodě. Počasí na místě (v ranních hodinách) je trochu chladnější, ale zatím neprší, což umožňuje dětem pobývat, co nejvíce venku.

Další informace z dnešního dne budou rodičům předány v pozdějších odpoledních hodinách.

 

Informace ze dne 16. 5. 2018

Dnešní noc dětí byla bez problémů. Na Třech Studních v noci trochu pršelo a teď je pod mrakem. Děti jsou už od ranních hodin venku. Sbírají přírodniny, učí se je poznávat a tvoří z nich různé výrobky. K obědu dnes děti měly čočkovou polévku, rajskou omáčku a hovězí maso. Podle paních učitelek jim moc chutnalo.  Ve škole v přírodě jsou zatím moc spokojené.

 

17. 5. 2018

Včera odpoledne a večer měly paní učitelky pro děti připravený velmi zajímavý program. Protože včerejší počasí ještě dovolovalo pobyt venku, tak děti zdolávaly stezku odvahy. Kdo se jen trošku bál, tak s ním vždy šla paní učitelka. Všechny děti to dokázaly.

Od dnešní noci začalo na škole v přírodě pršet, a proto dopoledne tráví na hotelu, kde si připravily karneval a teď čekají na oběd (frankfurtská polévka, ovocné knedlíky a ovoce).

Pokud to počasí dovolí, tak se děti po poledním odpočinku půjdou projít do přírody.

Všechny děti jsou v pořádku a v pohodě.